VS ONLINE TAHSILAT | SANAL POS

Sanal Pos & Kolay Tahsilat

E-ticaret siteniz olsun olmasın, ürün sevkiyatı yaptığınız müşterilerden, ya da pos cihazı kullanmadan tüm müşterilerinizden bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar ile kolayca tahsilat yapabilirsiniz.

Son Derece Güvenli

PCI DSS güvenlik standartlarına sahip olan 3D Secure uyumlu e-tahsilat altyapısı sunar.

Hızlı ve Bağımsız

Müşterilerinizi tahsilat için ziyaret etmeniz gerekmez, birden çok pos cihazı bulundurmadan, cihaz bedelleri ödemeden tüm işlemleri bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden yapın.

İşletmenize Değer Katar

Sanal pos işyerinize imaj, tanıtım, güvenilirlik ve rekabet gücü anlamında artı değer katar. Müşterilerinizin gözünde olumlu bir imaj bırakırsınız.

Muhasebe Entegrasyonu

Tahsilat kayıtlarınız Netsis , Logo, Mikro, Akınsoft ve ETA SQL ile entegrasyonlarımız sayesinde muhasebe programının ilgili modülüne aktarılır.

Teklif ya da Bilgi Alın

HIZLI TAHSİLAT

Sanal pos kullanımı ile tahsilat için müşterinize gitmenize gerek kalmaz, böylelikle yakıt, personel ve zaman tasarrufu sağlarsınız. Kredi kartlarının kampanyaları sayesinde karşı tarafa avantaj sağlamış olursunuz.

SORUNSUZ İŞLEYİŞ

Basit olarak VS POS’ un yaptığı, firmadan kredi kartlı alışveriş yapan bir müşterinin, kredi kartı bilgilerinin alınıp, firmanın web sitesi kanalıyla Internet üzerinden ilgili bankaya iletilmesi ve otorizayon sonucunun (onay veya ret) geri bildirimi sürecidir.

TEKNİK DESTEK

VS sanal pos uygulamanızın tüm süreçlerinde size destek sağlıyor. Yazılımınızın kurulumu dışında bankalar ile sanal pos üyeliğinizin başvuru aşamasında ve kullanım esnasında size bakım ve destek hizmeti de sağlıyoruz.

Muhasebe Programları İle Tam Uyum

Sanal pos uygulamamız tüm ERP ve muhasebe sistemleriyle entegre çalışabilmekte, bu sayede ödeme ve cari ekstre entegrasyonları yapılabilmekte ve muhasebe departmanı iş yükü ve zaman kaybı ortadan kalkmaktadır.