MANİSA WEB TASARIMI

Responsive Yapı İle Her Platforma Mükemmel Uyum

Responsive yapılandırma ile web siteniz teknolojiye duyarlı hale gelir, siteniz her cihazın görüntüleme seçeneklerine göre form değiştirir.
Hedef kitleniz tüm cihazlardan web sitenizi sorunsuz şekilde görüntülerken siz de inovatif yaklaşımları takip eden bir marka olarak
sektörünüzde öncü isimler arasında yer alırsınız.

Tasarım

Kurumsal kimliğin yansıtılması, tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi, bir ürün veya hizmet hakkında bilgi verilmesi, bir ürün veya hizmetin satılması gibi birçok temel ticari işlevinizi yerine getirecek modern ve şık tasarımlar sunuyoruz.

Uyum

Günümüzde internete küçük ekranlı akıllı telefonlar, tabletler, dev boyuttaki televizyonlar gibi değişik boyutlardaki cihazlar ile bağlanılıyor. Bu durumda içeriğinizin tüm bu cihazların ekranlarına uyum sağlayabilmesi gerekir. İşte tam da bu noktada sorunsuz uyum sağlayacak tasarım ve uygulamalar yapıyoruz.

Entegrasyon

Mevcut ya da yeni hazırlanacak web siteniz ile birlikte bayi yönetim sistemi, e-ticaret platformu, depo otomasyonu gibi uygulamalarınızın entegrasyonunu sağlıyoruz. Bu noktada tüm uygulamaların birbiri ile tam uyum içinde olması oldukça önemlidir.

Teklif ya da Bilgi Alın

SÜREÇLER

Web sitesi ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirlemek için öncelikle detaylı bir analiz yapar ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak bir tasarım için yola çıkarız. Altyapısı hazırlanan sisteme içerik verilerinizi yerleştirir, onayınız sonrasında da web sitenizi yayına alırız.

HIZLI ÇÖZÜM

Web sitenizi içeriklerinizi bize teslim ettiğiniz andan itibaren 15-20 gün içerisinde hazır hale getiriyoruz. Son teknolojinin kullanıldığı sitenizin işletmenizi, hizmet detaylarınızı ve sektörünüzü en iyi şekilde yansıtacak tasarıma sahip olacağından şüpheniz olmasın.

YÖNETİM PANELİ

Gelişmiş ve sade kontrol paneli ile internet sitenizdeki içeriği kolayca değiştirebili ve sitenizi hızlıca güncelleyebilirsiniz. İnternet sitenizdeki yönetim paneli, haber ve görsel gibi bilgi girişlerinizi yapmanızı sağlarken varolan içeriği kolay ve hızlı şekilde değiştirmenizi de sağlar.

Dijital Dünyadaki Yanısmanız

Kullanıcı dostu ve şık! Kolay bulunur. Kullanışlı yönetici paneline sahip tasarımlar.
Sade ve şık tasarıma sahip, kullanıcı dostu, arama motorlarında bulunabilir, yönetilebilir ve hızlı bir web sitesine sahip olmak için zaman kaybetmeyin.