KATALOG & BROŞÜR

Özgün Tasarımlar

Logo çalışmasından itibaren kurumsal kimliğinizi yansıtan tüm detayları önemsiyoruz. Renk seçiminden, matbuu evraklara,
yazışma formlarından fotoğraf çekimine kadar destek veriyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ürün ve markanızı diğerlerinden ayrıştıracak bir kurumsal kimliğe kavuşması için insanların görsel hafızalarında yer edinecek çalışmalar yapıyoruz. Logo, antetli kağıt, kartvizit, zarflar, dosya, bloknot, matbuu ürünler (fatura, irsaliye, makbuz ve sürekli formlar), e-posta ve yazışma örnekleri, kıyafetler ve kurumsal kimlik kitapçığınız.

Katalog&Broşür

Katalog, el ilanı ve broşür gibi ürünlerinizi istediğiniz tüm verileri içerecek ve hedef kitlenize istediğiniz mesajları verebilecek şekilde tasarlıyor, baskısını yapıyor, dilerseniz dağıtımını da organize ediyoruz.

Sunum Dosyası

İhtiyaç duyduğunuz boyutlarda, adet ve kalitede sunum dosyalarınız için kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar hazırlıyor, baskı aşaması öncesinde onayınız ile üretime geçiyoruz.

Kartvizit

Tamamen özgün tasarımlara sahip, seçenek sıkıntısı yaşamadan, sizin ve işletmenizin temsilinde önemli bir yer sahibi olan kartvizit üretimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ambalaj & Karton Çanta

Ürünlerinizin sunumunu yaptığınız ambalaj ve karton çantalar ile ilgili VS çözümlerini inceleyebilir, yüksek kağıt ve baskı kalitesine sahip ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Etiket

Barkod etiketleriniz ile yalnızca ürün stok ve takibi yapmakla kalmaz, kurumsal kimliğinizi de yansıtırsınız. Tekstil, termal, kuşe, silver mat, karton vb tüm etiket çeşitlerini istediğiniz ölçülerde baskılı ve baskısız olarak tedarik edebilirsiniz.

HIZLI

Tasarım ve baskı aşamaları VS'de oldukça hızlıdır. Zaman kaybetmezsiniz.

MODERN

Modern tasarım ve uygulama metodları ile rakiplerinizden farklı bir konumda yer edinirsiniz.

EKONOMİK

Kaliteli ofset ürünleri ve tasarımlara mümkün olan en ekonomik şartlarda ulaşırsınız.

Desteğe İhtiyacınız Olduğunda Biz Varız!

Ürün ve markanızı diğerlerinden ayrıştıracak bir kurumsal kimliğe kavuşması için insanların görsel hafızalarında yer edinecek çalışmalar yapıyoruz.