KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamerası Aksesuar Değildir!

Güvenlik kamerasını bir aksesuar olmaktan çıkaracak yüksek görüntü kalitesine (HD) sahip kamera ve kayıt sistemleri ile hırsız, yangın alarmları ve diğer tüm güvenlik teknolojisi ürünlerini VS'de bulabilirsiniz.

Kablosuz IP Kamera Sistemleri

İşletmeniz, eviniz vb. bulunduğunuz tüm alanlar için kablo çekilmesinin mümkün olmadığı ya da uzun metraj gerektiren durumlarda kablosuz IP kameralar ile yüksek görüntü kalitesi ile güvenlik çözümü üretiyoruz.

Speed Dome Kamerelar

Gelişmiş özelliklere sahip speed dome kameralar tüm ortamlarda çalışabilen, uzaktan yönledirilebilen, dilerseniz de planladığınız tanımlamaya uygun şekilde kendi çevresinde, yukarıdan aşağıya ve yakınlaşma yolu ile hareket ederek çevre güvenliğini sağlayabilir.

Üstün HAIKON Kalitesi

Yüksek görüntü kalitesinde kamera ve kayıt cihazları konusunda kalitesi belgelenmiş haikon marka cihazları tercih ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet hikayeleri ise haklılığımızı ortaya koyuyor.

Teklif ya da Bilgi Alın

YANGIN VE HIRSIZ ALARMI

Yangın ve hırsızlığa karşı güvenlik önlemleri kapsamında güncel teknoloji ile donatılmış sistemlerin satış, montaj ve bakım hizmetlerini veriyoruz.

KONTROL SİSTEMLERİ

Yüz, parmak , iris ve damar tanıma yöntemlerini kullanan takip sistemleri ile güvenlik önleminizi alabilir, personel giriş-çıkış takibi yapabilirsiniz.

DİĞER ÇÖZÜMLER

Araç geçiş (HGS) sistemi, güvenlik tur kontrolü, plaka tanıma, kişi sayma vb ürünlerin satış ve montaj hizmetlerinin tümünü VS'de bulabilir, danışmanlık alabilirsiniz.

Kamera Sistemlerinde Son Teknoloji

Kamera kayıt sistemleri ile güvenlik amaçlı kayıt ve izleme yapabildiğiniz gibi üretim tesislerinizde de harekete duyarlı cihazlar ile üretim ve çalışan takibi yapabilirsiniz. Full hd görüntü kalitesi ve ses kayıt özelliği ile de yapılan işlemleri kayıt altında tutabilir, dilerseniz uzaktan mobil cihazlarınız ile anlık görüntü alabilirsiniz.