E-Ticaret | B2C

Online Ticaret Dünyasında Yerinizi Alın!

İşletmenizin son tüketiciye satış yapmasını sağlayan VS B2C E-Ticaret sitesi ile ürün bedelinin tahsilatını müşterinizden online olarak anında tahsil eder, ticaret riskinizi en aza indirirsiniz.

Hızlı Ticaret

Satışını yaptığınız ürünün tahsilatı için tüm bankaların sanal pos entegrasyonu yapılabilir. Muhasebe yazılımınıza entegre çalışan sistem sayesinde tüm hesaplarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Stok Takibi

Ürün stoklarınız ve fiyatlarınız her zaman güncel. Satılan ürünleriniz anında stoktan düşer, yeni eklenen ürünlerinizi ve güncellenen fiyatlarda anında online şubenizde güncellenir.

Kampanya Kontrolü

Müşterileriniz için oluşturduğunu kampanyalarınızı duyuru bölümünden yayınladığınız gibi entegre sms yazılımı ile sms gönderebilir, e-posta ile ulaştırabilirsiniz. Sonrasında yalnızca raporlarınızı incelemek kalır.

Muhasebe Entegrasyonu

E-Ticaret sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm veriler muhasebe programı entegrasyonlarımız sayesinde, muhasebe programramınızdaki veriler ile uyumlu çalışır. Netsis , Logo, Mikro, Akınsoft ve ETA SQL ile entegrasyonlarımız sayesinde gelen siparişleriniz de muhasebe programının siparişler modülüne aktarılır.

Teklif ya da Bilgi Alın

GELİŞMİŞ ÜRÜN YÖNETİMİ

Sınırsız ürün ve marka tanımlayabilir, bu ürünler için kampanyalar, özel koşullar vb tanımlamaları yapabilirsiniz. Satış arttırıcı üye yorumları, ekstra fotoğraf gibi özellikler ekleyebilirsiniz.

ŞIK VE MODERN GÖRÜNÜM

Mobil kullanıma uyumlu modern bir e-ticaret sitesi ile daha çok kazanırsınız. Ana ekranda vitrin tanımlaması, ürün grupları için özel vitrin, kurumsal web sitesi özellikleri gibi birçok avantajı barındırır.

ETKİN ÜYE YÖNETİMİ

Üyelik tipini belirleyebilir (bireysel-kurumsal), çoklu adres tanımı yapabilir, aktivasyonu e-posta ile sağlayabilirsiniz. Üyelere özel indirimler tanımlayabilir, istek, şikayet ve önerileri yönetebilirsiniz.

Güvenli E-Ticaret

E-ticaret sayesinde yalnızca bulunduğunuz lokasyonda değil, ürün özelliklerinize göre ülkenin, hatta dünyanın her yerinde müşterileriniz olsun. VS B2C size en iyisini sunar.