AĞ GÜVENLİĞİ

İnternet Suçlarına Ortak Olmayın!

5651 Sayılı ''İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'' gereğince otel, cafe, restaurant, otel, hastane, showroom vb işyerlerinde paylaşılan internet bağlantılarında kullanıcı kimlik bilgilerinin kayıt altına alınması ve loglama işlemi yapılması zorunludur.

Durum Tespiti

Öncelikle işletmenizin ağ güvenliği ile ilgili problemleri tespit ediyor ve ihtiyaçları belirliyoruz. Hazırlanan rapora göre de çözüm önerilerimizi sunuyoruz.

Tam Çözüm

Size problem yaşatabileceğini öngördüğümüz tüm aksaklıkları ortadan kaldırıyor ve ağ güvenliği konusunu tekrar gündeme gelmeyecek şekilde rafa kaldırıyoruz.

Eğitim ve Bilinçlendirme

İşlemlerin tamamlanmasını takip eden dönemde de ekibinizi bu konuda bilinçlendirecek eğitimleri veriyoruz.

Teklif ya da Bilgi Alın

GÜVENLİ İNTERNET PAYLAŞIMI

İşletmenizdeki internet bağlantınızı wi-fi yolu ile misafilerinizle paylaşırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yasal gerekliliklerin yerine getirilmesidir. Paylaştığınız interneti kullanan kişinin kimlik bilgilerini ve internet dolaşımını kayıt altına almalısınız.

HOTSPOT Wİ-Fİ ÇÖZÜMÜ

VS'nin sunduğu güvenlik hizmeti kapsamında hem güvenlik duvarı oluşturabilir, hem loglama işlemi yapabilir hem de kullanıcıya TC kimlik numarası ile bağlantı sağlayarak kendinizi yasal güvenceye alabilirsiniz. Böylelikle ilgili yasaya uyum sağlarsınız.

ULAŞILABİLİR FİYAT

HOTSPOT Wİ-Fİ hizmetini alabileceğiniz cihazlara genelde yüksek donanım ve yıllık lisans bedeli ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ancak vs.'nin size sunacağı çözümde cihaz, kurulum ve yıllık lisans bedeli konusunda en ekonomik fiyatları bulabilirsiniz.

Olası Tüm Problemlere Çözümler

Sistem odanızın fiziki güvenliğinin sağlanmasından başlayarak; güvenlik duvarı, web filtreleme, ağ erişim kontrolü, atak önleme, sanal ağ (VPN), loglama çözümleri ile ilgili tüm teknolojiler VS'de.