Web Tasarımı

GÜNÜMÜZ DÜNYASINDA EN ÖNEMLİ MÜŞTERİ İLETİŞİMİ

Sade ve şık tasarıma sahip, kullanıcı dostu, arama motorlarında bulunabilir, yönetilebilir ve hızlı bir web sitesine sahip olmak için zaman kaybetmeyin.

Web Tasarımı
Responsive Yapı İle Her Platforma Mükemmel Uyum Sağlayın

Responsive yapılandırma ile web siteniz teknolojiye duyarlı hale gelir, siteniz her cihazın görüntüleme seçeneklerine göre form değiştirir. Hedef kitleniz tüm cihazlardan web sitenizi sorunsuz şekilde görüntülerken siz de inovatif yaklaşımları takip eden bir marka olarak sektörünüzde öncü isimler arasında yer alırsınız.

Web Tasarımı

TASARIM

Göz alıcı tasarımlar

Kurumsal kimliğin yansıtılması, tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi, bir ürün veya hizmet hakkında bilgi verilmesi, bir ürün veya hizmetin satılması gibi birçok temel ticari işlevinizi yerine getirecek modern ve şık tasarımlar sunuyoruz.
Web Tasarımı

UYUM

Her platforma uyumlu

Günümüzde internete küçük ekranlı akıllı telefonlar, tabletler, dev boyuttaki televizyonlar gibi değişik boyutlardaki cihazlar ile bağlanılıyor. Bu durumda içeriğinizin tüm bu cihazların ekranlarına uyum sağlayabilmesi gerekir. İşte tam da bu noktada sorunsuz uyum sağlayacak tasarım ve uygulamalar yapıyoruz.
Web Tasarımı

ENTEGRASYON

Tüm uygulamalar birbiri ile uyumlu

Mevcut ya da yeni hazırlanacak web siteniz ile birlikte bayi yönetim sistemi, e-ticaret platformu, depo otomasyonu gibi uygulamalarınızın entegrasyonunu sağlıyoruz. Bu noktada tüm uygulamaların birbiri ile tam uyum içinde olması oldukça önemlidir.
Web Tasarımı
SÜREÇLER

Web sitesi ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirlemek için öncelikle detaylı bir analiz yapar ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak bir tasarım için yola çıkarız. Altyapısı hazırlanan sisteme içerik verilerinizi yerleştirir, onayınız sonrasında da web sitenizi yayına alırız.

Web Tasarımı
HIZLI ÇÖZÜM

Web sitenizi içeriklerinizi bize teslim ettiğiniz andan itibaren 15-20 gün içerisinde hazır hale getiriyoruz. Son teknolojinin kullanıldığı sitenizin işletmenizi ve sektörünüzü en iyi şekilde yansıtacak tasarıma sahip olacağından şüpheniz olmasın.

Web Tasarımı
YÖNETİM PANELİ

Gelişmiş ve sade kontrol paneli ile internet sitenizdeki içeriği kolayca değiştirebili ve sitenizi hızlıca güncelleyebilirsiniz. İnternet sitenizdeki yönetim paneli, haber ve görsel gibi bilgi girişlerinizi yapmanızı sağlarken varolan içeriği kolay ve hızlı şekilde değiştirmenizi de sağlar.

Search

+