SQL Raporlama Hizmeti

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ FAKAT ULAŞAMADIĞINIZ RAPORLAR ÇOK UZAK DEĞİL

Tarafımızdan geliştirilen araçların yardımıyla hazırladığımız sql raporları ile ilgili detaylı bilgi alın.

SQL Raporlama Hizmeti
İŞLETME KÖRLÜĞÜ YAŞAMAYIN

Teknolojik yenilikleri takip ederek fırsatları ve yanlışları yakalayın.

SQL Raporlama Hizmeti

RAPORLAMA

SQL server desteği ile

Tarafımızdan geliştirilen sql raporlama araçları ile kullanmış olduğunuz erp yazılımlarınıza bağlı olarak iş gücü ve bilgi yönetimi konularında şeffaf ve ölçülebilir performans raporları alabilirsiniz.
SQL Raporlama Hizmeti

BAKIM VE DESTEK

Her zaman yardıma hazırız

Dilerseniz sql raporlama hizmetini sözleşmeli bakım ve destek paketi ile birlikte alabilir, böylece raporlarınızı periyodik olarak görebilirsiniz.
SQL Raporlama Hizmeti

YENİ UFUKLAR AÇAR

Fırsatları yakalayın

Raporlama servisinden alacağınız şefaf raporlar sayesinde işletmeniz için yeni fırsatları görebilir, gelecek planlarınızı yapabilirsiniz.
SQL Raporlama Hizmeti
BİRİNCİ TERCİH

Günümüz koşullarında teknoloji yatırımını geleceğe dönük planlayan tüm işletmeler için sql serverlar ilk olarak tercih edilen vertitabanı yönetim sistemleridir.

SQL Raporlama Hizmeti
ESNEK RAPORLAR

Microsoft SQL Server’ın sunmuş olduğu servisler ile uçtan uca iş zekası uygulamaları geliştirilebilir ve online veritabanlarının kısıtlı veri sorgulama imkanları yerine daha esnek raporlama ve karar verme mekanizmaları oluşturulabilirsiniz.

SQL Raporlama Hizmeti
KARAR DESTEK SİSTEMİ

Sunmuş olduğumuz sql raporlama hizmetini işletmeniz için bir karar destek sistemi olarak görebilirsiniz. Ulaşacağınız raporlar planlama konusunda en büyük yardımcınız olacaktır.

Search

+