Sanal Pos (Online Tahsilat)

SANAL POS - KOLAY TAHSİLAT

E-ticaret siteniz olsun olmasın, ürün sevkiyatı yaptığınız müşterilerden, ya da pos cihazı kullanmadan tüm müşterilerinizden bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar ile kolayca tahsilat yapabilirsiniz.

Sanal Pos (Online Tahsilat)
MUHASEBE YAZILIMINIZ İLE TAM ENTEGRASYON

Sanal pos uygulamamız tüm ERP ve muhasebe sistemleriyle entegre çalışabilmekte, bu sayede ödeme ve cari ekstre entegrasyonları yapılabilmekte ve muhasebe departmanı iş yükü ve zaman kaybı ortadan kalkmaktadır.

Sanal Pos (Online Tahsilat)

SON DERECE GÜVENLİ

Tahsilatlarınız güvende

PCI DSS güvenlik standartlarına sahip olan 3D Secure uyumlu e-tahsilat altyapısı sunar.
Sanal Pos (Online Tahsilat)

HIZLI VE BAĞIMSIZ

Zaman ve mekan kavramı olmadan

Müşterilerinizi tahsilat için ziyaret etmeniz gerekmez, birden çok pos cihazı bulundurmadan, cihaz bedelleri ödemeden tüm işlemleri bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden yapın.
Sanal Pos (Online Tahsilat)

İŞLETMEYE ARTILARI

Sanal pos değer katar

Sanal pos işyerinize imaj, tanıtım, güvenilirlik ve rekabet gücü anlamında artı değer katar. Müşterilerinizin gözünde olumlu bir imaj bırakırsınız.
Sanal Pos (Online Tahsilat)
TAHSİLAT SÜRENİZ KISALIR

Sanal pos kullanımı ile tahsilat için müşterinize gitmenize gerek kalmaz, böylelikle yakıt, personel ve zaman tasarrufu sağlarsınız. Kredi kartlarının kampanyaları sayesinde karşı tarafa avantaj sağlamış olursunuz.

Sanal Pos (Online Tahsilat)
SİSTEM İŞLEYİŞİ

Basit olarak VPOS’ un yaptığı, firmadan kredi kartlı alışveriş yapan bir müşterinin, kredi kartı bilgilerinin alınıp, firmanın web sitesi kanalıyla Internet üzerinden ilgili bankaya iletilmesi ve otorizayon sonucunun (onay veya ret) geri bildirimi sürecidir. Bu süreç esnasında, gerekli kontrol işlemleri dijital olarak gerçekleştirilir. Banka ve üye işyeri arasında dijital imza, dijital sertifika yoluyla yapılan kontrol sonucu gelen teyit bilgisi, bankadan üye işyeri ödeme sistemine provizyon (nakte çevirme işlemi) sonucu olarak geri döner. Bu işlemin ardından müşterinin kredi kartından alışveriş tutarı düşülür ve üye işyerinin bankadaki hesabına geçirilir.

Sanal Pos (Online Tahsilat)
KURULUM, BAKIM VE DESTEK

vs. sanal pos uygulamanızın tüm süreçlerinde size destek sağlıyor. Yazılımınızın kurulumu dışında bankalar ile sanal pos üyeliğinizin başvuru aşamasında ve kullanım esnasında size bakım ve destek hizmeti de sağlıyoruz.

Search

+