Özel Yazılım Geliştirme

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK TÜM YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

İşletmenize özel yazılım geliştirme ve farklı uygulamalar ile entegrasyon sağlanması konusunda destek veriyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme
HAZIR YAZILIMLAR HER ZAMAN SİZİN İÇİN UYGUN ÇÖZÜM OLMAYABİLİR

Size özel bir yazılım ile fark yaratır ve rakiplerinizin önüne geçersiniz. Kullanımı kolay ve tamamen sizin için hazırlanmış bir yazılım size işletmenizde tam kontrol sağlama imkanı verir.

Özel Yazılım Geliştirme

ANALİZ SÜRECİ

Detaylı inceleme ve araştırma

Öncelikle işletmeniz ve iş süreçleriniz detaylı bir şekilde incelenir. Talepleriniz dikkate alınır ve istenilen işe uygun bir iş takvimi oluşturulur.
Özel Yazılım Geliştirme

YAZILIM SÜRECİ

Hem görsel hem de işlevsel görünüm

Yazılım çalışmalarına başlanır ve devam eden süreç içerisinde size raporlama yapılır. Gerekli testler uygulamalı olarak yapılır.
Özel Yazılım Geliştirme

UYGULAMA SÜRECİ

İş süreçleri artık daha akıcı

Yazılımınız iş süreçlerine entegre edilir, son testleri de yapılarak kullanımıza teslim edilir. Kullanıcılara gerekli eğitimler verilir.
Özel Yazılım Geliştirme
EKSİKSİZ ÇÖZÜM

Süreçlerinizi yönetecek özel yazılımınız için tamamıyla eksiksiz çözüm sağlıyor, talepleriniz ile birlikte size daha fazlasını sağlayacak öneriler getiriyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme
GÜVENLİ TASARIM

Özel yazılımınızda önceliklerimizin başında veri güvenliğiniz gelmektedir. Tüm süreçleri dışarıdan gelecek tehdit ve risklere karşı korumaya alırız.

Özel Yazılım Geliştirme
BAKIM VE TEKNİK DESTEK

Yazılımınızı kullanmaya başladığınız andan itibaren bakım ve destek hizmetlerimiz kapsamında işlerinizde herhangi bir aksaklığa yer vermeyecek şekilde yardımınıza hazır olacağız.

Search

+