Logo GO3 Muhasebe Yazılımı

KOBİ'LER GO3 İLE ARTIK DAHA HIZLI

Türkiye ekonomisinin en önemli yapı taşlarından olan KOBİ'ler için yepyeni bir platformda üretilen GO3, işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, iş süreçlerini doğru bilgi ile tek bir kaynaktan yönetebilmelerine olanak sağlıyor.

Logo GO3 Muhasebe Yazılımı
GO3 KULLANIMI MOBİL ORTAMA TAŞINDI

İş hayatında yaygın bir şekilde kullanılan dokunmatik ekranlı notebook-tabletlerin piyasaya çıkmasının ardından geliştirilen GO3'ün sanal klavyesi sayesinde de mobil uyumluluk tamamlandı.

Logo GO3 Muhasebe Yazılımı

FİNANSAL VERİLERİNİZİ YORUMLAYIN

Doğru adımları belirleyin

Go3 ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri; banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirerek, tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz. Esnek ödeme ve tahsilat yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler üretebilirsiniz.
Logo GO3 Muhasebe Yazılımı

GÜNCEL YASAL MEVZUATLAR

Tam uyum sağlayın

Go3 ile standart hesap planınızı otomatik olarak oluşturabili, hiyerarşik yapıdaki ana hesap, alt hesaplar gibi hesaplarınızı dilediğiniz gibi tanımlayabilirsiniz. Diğer modüller ile tam entegre çalışan muhasebe modülü üzerindeki entegrasyon özelliği sayesinde belge tipine göre ouşturduğunuz kayıt şablonları ile muhasebeleşen belgelerinizi ve fişlerinizi otomatik olarak oluşturabilirsiniz.
Logo GO3 Muhasebe Yazılımı

SİPARİŞTEN TESLİMATA KADAR

Etkin süreç yönetimi

Tüm satış ve satın alma süreçlerinizi Go3 ile çok daha kolay yönetebilirsiniz. Siparişinizi sisteme girdikten sonra irsaliye ve fatura döngüsünü hızlıca tamamlayabilir, siparişlerinizin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Aldığınız sipariş miktarı stok miktarından fazla ise otomatik olarak satın alma siparişinizi oluşturabilirsiniz. Satış koşullarınızı her satış belgesi için ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz.
Logo GO3 Muhasebe Yazılımı
UYUMLU YAPI

Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerinizi hızlandırır.

Logo GO3 Muhasebe Yazılımı
SADE VE PRATİK ARAYÜZ

Logo GO 3'ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Logo GO3 Muhasebe Yazılımı
ÇOK YÖNLÜ İŞLEVSELLİK

GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında, rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

Search

+