Kurumsal Kimlik Tasarımı

ÖZGÜN KURUMSAL KİMLİK TASARIMLARI

Ürün ve markanızı diğerlerinden ayrıştıracak bir kurumsal kimliğe kavuşması için insanların görsel hafızalarında yer edinecek çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı
KURUMSAL KİMLİĞİNİZİN HAZIRLIĞINDA TÜM DETAYLAR KONTROLÜMÜZDE

Logo çalışmasından itibaren kurumsal kimliğinizi yansıtan tüm detayları önemsiyoruz. Renk seçiminden, matbuu evraklara, yazışma formlarından fotoğraf çekimine kadar destek veriyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

KURUM İÇİ ÜRÜNLER

Masaüstü yayınları

Logo, antetli kağıt, kartvizit, zarflar, dosya, bloknot, matbuu ürünler (fatura, irsaliye, makbuz ve sürekli formlar), e-posta ve yazışma örnekleri, kıyafetler ve kurumsal kimlik kitapçığınız.
Kurumsal Kimlik Tasarımı

KURUM DIŞI ÜRÜNLER

Reklam materyalleri

Kataloglar, broşür, leaflet, gazete&dergi vb ilanlar, afiş, etiket, takvim, tebrik kartı, davetiye, sertifika, sticker, menü, tabela, billboard ve araç giydirme görselleri.
Kurumsal Kimlik Tasarımı

İŞLETMENİZİN İMZASI

Kurumsal kimlik ürünleri

Kurumsal kimlik, işletmenizi yansıtan ve temsil eden simgelerin bir bütünüdür. Hedef kitlenize vereceğiniz güveni ve genel anlamda itibarınızı arttıran en önemli parametredir.
Kurumsal Kimlik Tasarımı
ANALİZ

Öncelikle sizi ve işletmenizi tanımaya çalışır, hizmet verdiğiniz sektöre göre taleplerinizi önerilerimiz ile birleştirerek bir plan yaparız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı
LOGO TASARIMI

İşletmeniz ve markanız için slogan ve logo tercihi yapabilmek üzere birden fazla alternatif hazırlar, doğru tercihi birlikte yaparız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı
RENK TERCİHİ

Renk tercihiniz kurumsal kimliğinizi oluşturan en önemli etkendir. Marka olabilmeyi başaran tüm işletmeler gerektiğinde yalnızca kullandıkları renk ile hedef kitlelerinin aklıllarında kalabilirler.

Search

+