Geleneksel Reklam Ürünleri

GELENEKSEL REKLAM ÜRÜNLERİNİN TÜM AŞAMALARINDA VARIZ

Gazete, dergi, radyo reklamından billboard, afiş, katalog vb tüm reklam materyallerinizin tasarımı, planlaması ve uygulaması konusunda destek veriyoruz.

Geleneksel Reklam Ürünleri
MEDYA PLANLAMASI VE SATIN ALMA HİZMETLERİ

Reklamlarınızın doğru iletişim araçları kullanılarak hedef kitleye en etkili biçimde ulaşmasını sağlarız. Medya planlama bir reklam kampanyasının ne zaman ve nerede kullanılması gerektiğini belirleyen çalışmalar bütünüdür. Biz markayla ilgili en çok reklam mesajını, en doğru tüketiciye, en ekonomik bütçe ile ulaştırmayı hedefleriz.

Geleneksel Reklam Ürünleri

KATALOG, BROŞÜR, LEAFLET TASARIMI

Masaüstü yayıncılığı

Ürünlerinizi istediğiniz verileri içerecek ve hedef kitlenize istediğiniz mesajları verebilecek şekilde tasarlıyor, baskısını yapıyor, dilerseniz dağıtımını da organize ediyoruz.
Geleneksel Reklam Ürünleri

GAZETE, DERGİ İLAN TASARIMI

İlgi çeken ilanlar

Kurumsal kimliğinize uygun ilan tasarımlarınızı hazırlıyor ve medya planlaması ile birlikte onayınıza sunuyoruz.
Geleneksel Reklam Ürünleri

BILLBOARD, RAKET PANO, AFİŞ TASARIMI

Outdoor ürünlerin tamamı

Dış mekan reklamlarınızı tasarımdan uygulama aşamasına kadar takip ediyor, yol yaklaşım, totem, tabela, yönlendirme levhalarınızı tasarım, üretim ve montaj işlemleri dahil hazırlıyoruz.
Geleneksel Reklam Ürünleri
HEDEF KİTLE

Reklam çalışmalarınızın temelinde hedef kitlenizin belirlenmesi önem taşır, ürününüzü doğru hedef kitleye ulaştırmak için çalışırız.

Geleneksel Reklam Ürünleri
BÜTÇE

Reklam kampanyanızın başarılı olabilmesi için bütçe değerlendirmesi yaparız. Kampanyanızın belirlediğiniz hedeflere en uygun bütçe ile ulaşmasını önemseriz.

Geleneksel Reklam Ürünleri
MEDYA ARAÇLARI

Medya planlamanızı yaparken doğru medya araçlarının seçildiğinden emin oluruz. Hangi bölgede hangi kitleyi hangi iletişim aracı ile etkileyebileceğimizi bilir, çalışmaları buna göre yönlendiririz.

Search

+