İçerik Yönetimi

WEB SİTESİ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZI YÖNETELİM

İş yoğunluğunuzdan vakit ayıramadığınız ya da ekibiniz içerisinden görevlendirme yapamadığınız durumlarda güncelleme ve içerik yönetimi hizmetlerimizi deneyin.

İçerik Yönetimi
REKLAM GİDERLERİNİZİ DÜŞÜREBİLİRSİNİZ.

Sosyal medya hesaplarınızda geniş hayran kitlelerinizin olması size sonraki dönemde hiçbir ücret ödemeden ürün ve kampanyalarınız hakkında duyuru yapabilme imkanı sağlar. Bunun yolu da güncel ve takip edilebilir sosyal medya hesaplarından geçer.

İçerik Yönetimi

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İşletmenizin sosyal kimliği

İşletmenizin kurumsal kimliğine uygun sosyal medya hesaplarınızı oluşturup, yönetimini sağlıyoruz.
İçerik Yönetimi

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

En çok kullanılan alanlarda

Sosyal medyada en trend uygulamaları kullanarak ürün ve hizmetlerinizin reklamlarını doğru hedef kitleye ulaştırıyoruz.
İçerik Yönetimi

İNTERNET REKLAMLARI

Ne zaman nerede isterseniz

Arama motorlarından, ziyaretçi sayısı yüksek web sitelerine, yerel gazete ve haber sitelerine kadar internet reklamlarınızın planlama, tasarım ve yayın süreçlerini üstleniyoruz.
İçerik Yönetimi
BULUNABİLİR OLUN

İnternet sitenizi Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkartmak için SEO uyumlu ve günümüzün en son arama motoru algoritmalarını dikkate alarak hazırlanan internet sitelerimiz ile sattığınız ürün ve hizmetlerde işletmenizi üst sıralara çıkarın.

İçerik Yönetimi
GÜNCEL KALIN

Güncelleme hizmetimiz ile internet siteniz hep güncel kalsın. İşletmenizin bilgi akışını web sitenizde doğru olarak yansıtır, müşterilerinizin sürekli işletmeniz ile ilgili taze bilgi edinmelerini sağlarız.

İçerik Yönetimi
TAKİPÇİNİZ BOL OLSUN

Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google+ vb sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması ve kurumsal kimliğinize uygun paylaşımlar ile takip edilebilir hale getirilmesi konusunda destek sağlıyoruz.

Search

+