Güvenlik Sistemleri

ÜCRETSİZ KEŞİF

Güvenlik kamerası ihtiyacınız olan tüm alanlarda ücretsiz keşif hizmeti ile gereklilikleri belirliyor, sizin için en avantajlı paketi hazırlıyoruz.

Güvenlik Sistemleri
SON TEKNOLOJİ KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera kayıt sistemleri ile güvenlik amaçlı kayıt ve izleme yapabildiğiniz gibi üretim tesislerinizde de harekete duyarlı cihazlar ile üretim ve çalışan takibi yapabilirsiniz. Full hd görüntü kalitesi ve ses kayıt özelliği ile de yapılan işlemleri kayıt altında tutabilir, dilerseniz uzaktan mobil cihazlarınız ile anlık görüntü alabilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri

YANGIN VE HIRSIZ ALARMI

Bütünleşik güvenlik sistemleri

Yangın ve hırsızlığa karşı güvenlik önlemleri kapsamında güncel teknoloji ile donatılmış sistemlerin satış, montaj ve bakım hizmetlerini veriyoruz.
Güvenlik Sistemleri

KONTROL SİSTEMLERİ

Kontrolünüz altında

Yüz, parmak, iris ve damar tanıma yöntemlerini kullanan takip sistemleri ile güvenlik önleminizi alabilir, personel giriş-çıkış takibi yapabilirsiniz.
Güvenlik Sistemleri

DİĞER ÇÖZÜMLER

İşletme çözümleri

Araç geçiş (HGS) sistemi, güvenlik tur kontrolü, plaka tanıma, kişi sayma vb ürünlerin satış ve montaj hizmetleri de vs.'de.
Güvenlik Sistemleri
KABLOSUZ IP KAMERA SİSTEMLERİ

İşletmeniz, eviniz vb. bulunduğunuz tüm alanlar için kablo çekilmesinin mümkün olmadığı ya da uzun metraj gerektiren durumlarda kablosuz IP kameralar ile yüksek görüntü kalitesi ile güvenlik çözümü üretiyoruz.

Güvenlik Sistemleri
SPEED DOME KAMERALAR

Gelişmiş özelliklere sahip speed dome kameralar tüm ortamlarda çalışabilen, uzaktan yönledirilebilen, dilerseniz de planladığınız tanımlamaya uygun şekilde kendi çevresinde, yukarıdan aşağıya ve yakınlaşma yolu ile hareket ederek çevre güvenliğini sağlayabilir.

Güvenlik Sistemleri
ÜSTÜN HAIKON KALİTESİ

Yüksek görüntü kalitesinde kamera ve kayıt cihazları konusunda kalitesi belgelenmiş haikon marka cihazları tercih ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet hikayeleri ise haklılığımızı ortaya koyuyor.

Search

+