Depo Yönetim Sistemleri

HEMEN ŞİMDİ DAHA DÜZENLİ BİR STOK ALANINA SAHİP OLUN!

Barkod, etiket ve markalama hizmetlerimiz ile birlikte yürüttüğümüz depo otomasyon yazılımı işlerinizi kolaylaştıracak.

Depo Yönetim Sistemleri
DEPOLAMA SÜREÇLERİNİZİ DAHA VERİMLİ HALE GETİRİR

Barkodlu el terminali ve tabletler sayesinde insan gücü ile yürütülen tüm süreçlerde iyileşme sağlanır. Mal yerleştirme, mal sevkiyatı gibi fiziki operasyonlarınızı hızlandırarak zaman ve işçilik tasarrufu sağlarsınız.

Depo Yönetim Sistemleri

TAKİP KOLAYLIĞI

Stok alanının tümünde

Kritik olan Seri / Lot no, son kullanma tarihi, parti gibi bilgileri kayıt altına alarak kolaylıkla izlenebilirliklerini sağlar. Üretim aşamalarınız ve üretiminiz sonunda mamül üretiminlerinizi el terminali ya da tabletler ile kayıt altına almanızı ve üretim miktarlarını izlemenizi sağlar.
Depo Yönetim Sistemleri

TAM YÖNETİM

Süreçlerin tümünde

Siparişin, irsaliyenin ve faturanın karşılaştırılmasını sağlayarak hataların önüne geçer, hatalı malların sayımını ve tespitini kolaylaştırır. Barkod okutma özelliği sayesinde depo sayım işlemleriniz kolaylaşır. Ayrıca, kayıtlı stoklarınız ve stok sayım verileriniz arasındaki tutarsızlıkları tespit ederek, sayım fark fişlerinizi otomatik olarak oluşturur.
Depo Yönetim Sistemleri

YETENEKLİ VE HIZLI

İş tanımlarınıza birebir uyum

Stok alanınızın yönetimi için sizin belirlediğiniz şartları birebir sağlayacak şekilde göreve hazır bir yazılım olup, entegrasyon avantajını da elinde bulundurur.
Depo Yönetim Sistemleri
LOJİSTİK SORUNLARI ORTADAN KALKIYOR

Deponuzu en efektif şekilde kullanmanıza olanak sağlar, ürün aramaya son verir, hataları ortadan kaldırır, süreçlerinizi hızlandırır, size daha fazla zaman ve depo alanı kazandırır. Tüm işlemlerinizi kayıt altına alır ve geriye dönük tam izlenebilirlik sağlar. Zengin rapor seçenekleri ile ileriyi görmenize yardımcı olur.

Depo Yönetim Sistemleri
DONANIM AVANTAJLARI İLE BİRLİKTE

Depo yazılımı ile birlikte gerekli olacak server, terminal, barkod okuyucu, barkod yazıcı vb. tüm donanımları da ekonomik bir şekilde kurulum ile birlikte tedarik ediyoruz.

Depo Yönetim Sistemleri
NELER YAPABİLİRSİNİZ

Depo giriş-çıkış, ürün etiketleme, raf-koridor Tanımlama, raflar-depolar arasında transfer işlemi, ürün-raf zimmetleme, adetli stok takibi, genel depo sayımı, tam depo takibi, uzaktan stok inceleme imkanı, gelişmiş raporlama imkanı kazanırsınız.

Search

+