Crm Yazılımı Chronos CRM

İŞİNİZİ YÖNETİN

Chronos CRM ile işinizin yönetimi sizin elinizde olsun. İşletme sektörünüz ne olursa olsun kendi işletme hafızanızı kendiniz oluşturun. Tek bir yazılım ile tüm süreçlere hakim olabilirsiniz.

Crm Yazılımı Chronos CRM
İŞLETMENİN SAHA VE ŞİRKET İÇİ ORGANİZASYON KABİLİYETİNE ARTILAR KATAR

CHRONOS CRM yapabilecekleri sınırlı olmayan, sizin iş ve performans takibinizi, ekibinizin de motivasyonunu arttıracak bir çözüm paketlidir.

Crm Yazılımı Chronos CRM

TÜM SEKTÖRLERE UYGUN

Muhasebe yazılımına entegre

Tüm iş sektörlerine uyarlanabilen Chronos Crm'i kullanmakta olduğunuz ERP yazılımına entegre edebilir, ERP yazılımınız yok ise bu konuda da destek sağlayabiliriz.
Crm Yazılımı Chronos CRM

SORUNLARA ÇÖZÜM

Farklı modüllerin her biri sizi hedefe götürür

Ana ekranınızda haber ve duyuru akışlarını görebilir, ekibinize görev atayabilir, teklif verip tüm sonuçları takip edebilirsiniz.
Crm Yazılımı Chronos CRM

GERÇEK YÖNETİCİ DESTEĞİ

Tüm süreçlerde her an yardıma hazır

Müşteri süreçlerinizi tek bir ekrandan yönetebilir, teklif hazırlık süreçlerini görebilir, satış sonrası süreçlerinize destek sağlayabilirsiniz. Tüm faydalarının size getirdiği olumlu sonuçlarını da raporlama ekranından görebilirsiniz.
Crm Yazılımı Chronos CRM
TÜM MÜŞTERİ BİLGİLERİ

Müşterilerinize ait iletişim bilgileri, görüşme notları, satış teklifleri, talepleri kaydedebilir, her istediğinizde görebilirsiniz.

Crm Yazılımı Chronos CRM
ETKİN SÜREÇ YÖNETİMİ

Fırsatlar ve kampanyalar oluşturup, her biri için ayrı bir takip-raporlama süreci oluşturabilirsiniz. Tüm performansınızı tek bir yerden takip edebilirsiniz.

Crm Yazılımı Chronos CRM
İLETİŞİMİ GÜÇLENDİRİN

Mevcut işlerde görüşmelerinize not ekleyebilir, ekibinizle paylaşabilirsiniz. İlgili müşteriye dosyalar ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Search

+