Bayi Yönetim Sistemi Chronos B2B

EN HIZLI VE SAĞLIKLI BAYİ İLETİŞİMİ

CHRONOS B2B ile bayileriniz ile sağlıklı bir iletişim ortamı oluşturabilirsiniz. Sipariş, stok, sevkiyat, tahsilat ve cari hesap takibini kolaylıkla yapın.

Bayi Yönetim Sistemi Chronos B2B
SİZCE İŞLETMENİZ GERÇEKTEN KAR EDİYOR MU?

Takip ve kontrol mekanizması elinizde ise cevabınız evet olmalı. Chronos B2B ile bayi ağınızı idare ederken aynı zamanda karlılık ve büyüme analizini de yapabilirsiniz.

Bayi Yönetim Sistemi Chronos B2B

MEKAN VE ZAMANDAN BAĞIMSIZ

İnternet üzerinden

Bayilerinizin siparişlerini internet üzerinden alabilir, tüm raporlarınızı takip edebilir, muhasebe yazılımınız ile entegre çalışabilirsiniz. Bayilerinizde kendi portal ekranlarından kendi bilgilerini takip edebilirler.
Bayi Yönetim Sistemi Chronos B2B

KULLANIŞLI VE FONKSİYONEL

Size ve bayi ağınıza hız kazandırır

Ekibinize günün her saati sipariş oluşturma imkanı sağlar, Anlık stok miktarını görebilir, ürünün resim, fiyat ve koşullarını oluşturabilirsiniz. Sepet ekleme, kullanım vb fonksiyonellikler sunar.
Bayi Yönetim Sistemi Chronos B2B

MOBİL KULLANIM AVANTAJI

Saha ekibinize tam destek

Satış ekibiniz tablet ya da el terminali ile her zaman sipariş alabilir, online ödeme modülü ile aynı zamanda tahsilat yapabilir. Aynı şekilde bayilerinizde istedikleri her zaman sipariş ve ödeme yapabilir, siz de her an kontrol sağlayabilirsiniz.
Bayi Yönetim Sistemi Chronos B2B
TÜM RAPORLARA HIZLI ULAŞIM

Sipariş Raporları, Müşteri Cari Hesap Ekstresi, Gelen Havaleler Raporu, Ayrıntılı Satış Raporu, Adat Raporu, Cari Risk Raporu, Ayrıntılı Tahsilat Listesi, Yaşlandırma Raporu, Mutabakat Raporu ve Finans Özet Raporu gibi birçok raporla, aradığınız bilgiye ve hazır dökümlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bayi Yönetim Sistemi Chronos B2B
ANINDA KONTROL

Cari risklerinizi görebilir, ödenmemiş bakiye ve vadeleri ögrenebilir ve siparişinizi buna göre yönlendirebilirsiniz. Sistem üzerinden tahsilat yapabilme özelliği sayesinde kredi kartı ile ödeme için şirketinizin ödeme uygulamalarıyla entegrasyon yapabilirsiniz. Sahada girilen kayıtların merkeze entegrasyonu ile tahsilat bilgileriniz sisteme doğru ve zamanında alınır, ödeme sonrası oluşan dekont ile ödeme bilgileriniz cari hareketlerinize hemen yansır.

Bayi Yönetim Sistemi Chronos B2B
HEDEF BELİRLEME SİSTEMİ

Satış ekibiniz için müşteri, ürün ve ürün grubu; bayiniz içinse ürün ve ürün grubu bazında hedefler vererek, bunun kontrolünü gerçekleşen verilerle karşılaştırabilir ve raporlayabilirsiniz. Ayrıca sistem bir önceki yıl ve ay satış bilgisinden yararlanarak tahmini verilebilecek hedef rakamı önerisi sunar.

Search

+