Sözleşmeli Bakım ve Destek

Desteğe ihityacınız olduğunda uzaklarda aramayın.

Teknolojik altyapınız ile ilgili yaşadığınız tüm problemlerde vs. size destek olacaktır. Onarım, yenileme, kurulum ve sarf malzemelerinizin temini konusunda da bize ulaşabilirsiniz.

Bilişim Hizmetleri
BAKIM VE DESTEK KONUSUNDA ÖNCELİĞİMİZ İŞ VE ZAMAN KAYBINIZI ÖNLEMEK

Sizin ve ekibinizin iş akışını etkileyen tüm sorunlara zamanında müdahale ediyoruz.

Hızlı ve Sürekli Hizmet

SÜREKLİLİK

Bakım ve Destek Hizmetinin Sürekliliği

Periyodik olarak alınan bakım hizmeti sayesinde daha az sorun yaşar, arıza durumunda da sistemi tanıyan ekibimiz ile daha hızlı sonuç alırsınız.
Bilgi Güvenliği

GÜVENLİK

Bilgi Güvenliğinizin Önemi

Bilgi güvenliğinizi önemsiyoruz ve veri kaybı yaşamanızı engelliyoruz. Henüz bir aksaklık yaşanmadan önce alınmış önlemler ile güvende hissedersiniz.
Hızlı Çözüm

HIZLI ÇÖZÜM

Talebinizin Çözüm Hızı

Sisteminizin olası riskleri ve ihtiyaçları tarafımızdan önceden belirlenir. Donanım, sarf ve onarım gibi ihtiyaçlarınızda hızlı sonuç alırsınız.
Keşif
KEŞİF

Bakım ve destek ile ilgili keşif aşamasında işletmenizde bulunan bilgisayar sistemleri ve teknoloji ürünleri ile ilgili keşif yaparız.

Değerlendirme
DEĞERLENDİRME

Keşif sonrası birlikte bir değerlendirme yapar, sisteminizin bakım periyodunu ve ürünleriniz ile ilgili ihityaçlarınızı belirleriz.

İşbirliği
İŞBİRLİĞİ

İşbirliğimiz süresince tüm IT ihtiyaçlarınızı üstlenir, arızalara anında müdahale eder ve iş akışınızda problem yaşamamanızı sağlarız.

Search

+