Ağ Güvenliği

İNTERNET SUÇLARINA ORTAK OLMAYIN! ÖNLEMİNİZİ ALIN.

5651 Sayılı ''İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'' gereğince otel, cafe, restaurant, otel, hastane, showroom vb işyerlerinde paylaşılan internet bağlantılarında kullanıcı kimlik bilgilerinin kayıt altına alınması ve loglama işlemi yapılması zorunludur.

Bilişim Hizmetleri
AĞ GÜVENLİĞİ İLE İLGİLİ OLASI TÜM PROBLEMLER İÇİN ÇÖZÜM SUNUYORUZ

Sistem odanızın fiziki güvenliğinin sağlanmasından başlayarak; güvenlik duvarı, web filtreleme, ağ erişim kontrolü, atak önleme, sanal ağ (VPN), loglama çözümleri ile ilgili tüm teknolojiler vs.Medya&Bilişim'de.

Güvenlik Durum Tespiyi

GÜVENLİK DURUMUNUN TESPİTİ

Mevcut durumunuzu gözden geçiriyoruz

Öncelikle işletmenizin ağ güvenliği ile ilgili problemleri tespit ediyor ve ihtiyaçları belirliyoruz. Hazırlanan rapora göre de çözüm önerilerimizi sunuyoruz.
Sorunlara Tam Çözüm

TAM ÇÖZÜM

A'dan Z'ye üretilen çözümler

Size problem yaşatabileceğini öngördüğümüz tüm aksaklıkları ortadan kaldırıyor ve ağ güvenliği konusunu tekrar gündeme gelmeyecek şekilde rafa kaldırıyoruz.
Eğitim ve Bilinçlendirme

EĞİTİM VE BİLİNÇLENDİRME

Ekip sorumluluğu ve bilinci

İşlemlerin tamamlanmasını takip eden dönemde de ekibinizi bu konuda bilinçlendirecek eğitimleri veriyoruz.
one
GÜVENLİ İNTERNET PAYLAŞIMI

İşletmenizdeki internet bağlantınızı wi-fi yolu ile misafilerinizle paylaşırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yasal gerekliliklerin yerine getirilmesidir. Paylaştığınız interneti kullanan kişinin kimlik bilgilerini ve internet dolaşımını kayıt altına almalısınız.

one
HOTSPOT Wİ-Fİ ÇÖZÜMÜ

vs.'nin sunduğu güvenlik hizmeti kapsamında hem güvenlik duvarı oluşturabilir, hem loglama işlemi yapabilir hem de kullanıcıya TC kimlik numarası ile bağlantı sağlayarak kendinizi yasal güvenceye alabilirsiniz.

one
ULAŞILABİLİR FİYAT

HOTSPOT Wİ-Fİ hizmetini alabileceğiniz cihazlara genelde yüksek donanım ve yıllık lisans bedeli ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ancak vs.'nin size sunacağı çözümde cihaz, kurulum ve yıllık lisans bedeli konusunda en ekonomik fiyatları bulabilirsiniz.

Search

+